Agita

Agıta

Agita karasinek mücadelesinde kullanılan en etkili üründür. Granül formu sayesinde birçok farklı uygulama yolu ile kullanılabilir. 

Su ile karıştırılarak, sprey halinde püskürtülerek, fırça ile boyama yöntemiyle, basit kaplarda tuzak solüsyonlar halinde kullanılabilir.
BOYAMA YÖNTEMİ; 100 gr Agita 80ml ılık su ile boyanabilir bir kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan karışım 40 metrekarelik bir taban veya 100 metrekarelik bir duvara uygulanabilir. 10x30 cm boyutlarında şeritler halinde aralıklı olarak yüzeye uygulamak yeterli olup tüm yüzeyi kaplamak şart değildir. Ayrıca Karton veya polietilen benzeri plakalara karışım sürülerek bu plakalar tavana asılabilir. Etki 6-8 hafta sürer.
SPREY YÖNTEMİ; 1,6 litre suya 100gr Agita karıştırılıp eritilebilir. Metrekareye 40 ml düşecek biçimde seyrek bir formda uygulanır. Etkisi 4-6 hafta devam eder. Basit tabaklara Agita eritilerek yapılmış solüsyon konulur. Bu şekilde hazırlanmış sinek tuzakları hem açık alanda hem kapalı alanda, mekanlarda pencere önlerinde karasineğin sizden önce solüsyona yönelerek imha olmasını sağlar. 

Kategori: Elanco
Etiketler:
Dosya:

Agita

İçerik

Thiamethoxam %10